środa, 1 lipca 2015

pewna siebie kobieta

Kim jest pewna siebie kobieta?

Czy ów kobieta istnieje?

Czy ja jestem pewna siebie kobieta?

Kobiece spojrzenie jest niczym pułapka, kiedy raz w nią wpadniesz i zatopisz się w nim, nie będziesz mógł już sie od niego oderwać. To niesamowite, jak bardzo kobieta potrafi uzależnić od siebie mężczyznę, jedynie na niego patrząc. Mówi się, ze pierwsze spojrzenie mówi wszystko człowieku, ze oczy są zwierciadłem duszy.

Kobieta, która jest pewna siebie, która wie, czego oczekuje od życia, która jest świadoma tego, ze jest kobietą i wie ze jest piękna i jedyna w sowim rodzaju, patrzy inaczej aniżeli kobieta, która nie czuje się atrakcyjnie, która ma setki kompleksów i jest smutna i czuje się brzydko..

Kobieta  w swoim spojrzeniu ma ogień i pewnego rodzaju ogniki, które symbolizują jej radość optymizm, widać, ze nie jest święta, ale jest także tajemnicza. W głębi jej oczu jest cos fascynującego, pewnego rodzaju zagdaka, która przyciąga i prosi o rozwiązanie. Jest to niesamowite.

Każda kobieta intryguje spojrzeniem, kusi i potajemnie wabi. To jest tak jak z seksapilem, aby kusić spojrzeniem musimy być pewne siebie i czuć swoją kobiecość.
Każda kobieta, która jest piękna, posiada seksapil i atrakcyjność jest pewna siebie.

Pewność siebie to uczucie, które powinno towarzyszyć kobiecie od samego początku. Jest to świadomość tego, kim się jest, są to zasady, których się przestrzega granice, których nie można przekroczyć. Pewność siebie rodzi w kobiecie prawdziwe piękno, zmienia ja, mobilizuje do działania. 


Kobieta, która jest pewna siebie wie, czego chce od życia, wytrwale do tego dąży, bawi i śmieje się ze swoich kompleksów, nie boi się ryzykować. Najważniejsze jest to, ze kocha siebie. Kocha swoje wady i to, co nazywa kompleksami. Wie, ze istnieją, ale nie zwraca na nie uwagi, są dla niej nic nieznaczącym w życiu elementem, które nie ma wpływu na jej funkcjonowanie.

Pewność siebie jest niezwykle ważna, bo dzięki niej możemy osiągnąć wiele sukcesów nie tylko w życiu zawodowym, ale także osobistym oraz uczuciowym, z czym borykają się kobiety na całym świecie.
Pewność siebie jest najbardziej pożądaną cechą u kobiet przez mężczyzn. Kobieta jest wtedy ciekawa, zachwyca i intryguje, jest tajemnicza.

Czy wiec ja jestem pewna siebie kobieta?

Czy ty jesteś taka kobieta?

Każda z nas powinna odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz